Снимка chernomorepfc.bgФутболни таланти на моряците продължават доброто си представяне на терена.Черно море

Футболни таланти на Черно море с победа и загуба в Елитните групи

Снимка chernomorepfc.bg

Футболни гении на " моряците " продължават доброто си показване на терена.

Черно море записа победа и загуба в Елитните групи до 17 и 15 години.

17-годишните ”моряци ” взеха три точки при гостуването си на Спартак Пловдив в мач от 8-ия кръг на шампионата. Възпитаниците на Тодор Каменов победиха противника с 3:0. След нулево първо полувреме, варненци откриха резултата посредством Кристиян Евдокиев, а Пламен Аршев и Петър Маринов оформиха класиката в тази среща. Последният удари и греда.

15-годишните футболисти на Черно море пък отстъпиха на Дунав в Русе. “Моряците ” на Иван Николов позволиха загуба в последните минути на дуела. “Зелено-белите ” отстъпваха с 0:2, само че с голове на Васил Касабов съумяха да изравнят. В края на срещата, при на пръв взор безобидна обстановка, домакините съумяха да осъществят попадение, с което завоюваха този мач. Варненци стояха добре против своя съперник и единствено могат да съжаляват, че не взеха нещо от тази среща.

В идващия кръг “моряците ” U15 и U17 одобряват Ботев Пловдив. И двата мача са на 17 октомври, неделя, като 15годишните футболисти на варненската школа играят от 10,30 часа, а 17-годишните – от 12,30 часа, написа chernomorepfc.bg.

Съставът на Черно море U17: Георги Марков, Валентин Калъчев, Виктор Спасов, Георги Венциславов, Константин Грахльов, Пламен Аршев, Дейвид Луканов, Радослав Петров, Кристиян Евдокиев, Кристо Яначков, Петър Маринов (Денислав Стойчев, Артур Аветисян, Николай Костадинов, Толга Мюрвет, Александър Киров.

Съставът на Черно море U15: Антоан Манасиев, Светослав Мерсинков, Андрей Христов, Никола Недков, Кристиян Андонов, Димитър Заимов, Васил Касабов, Михаил Гащук, Ивайло Димитров, Даниел Костадинов, Елиян Александров (Ерик Георгиев, Александър Смилков, Емануил Няголов, Драгослав Петров, Кристиян Костадинов, Марсел Маринов.
Източник: petel.bg